Stahování a sdílení souborů zvládnete rychle a zdarma!

Naši potomci se nemusí obávat, že by měli k dispozici málo dokumentů o životě v současné době. Neustále vznikají nové hlasové a obrazové záznamy. Poslechy a podívanou si navíc neužívají jenom přátelé a blízké osoby, ale autoři souborů je dávají k dispozici široké veřejnosti.

Pomalé stahování dovede pěkně otrávit den

Co si budeme povídat, stahování a sdílení souborů patří k časově náročným činnostem. Jeden den dostanete chuť se podívat na lákavý cestopis vašeho známého z dovolené v Dominikánské republice, druhý den se rozhodnete podívat na pěkný film, anebo zatoužíte po prohlížení stovek fotografií. Existuje několik zavedených webových stránek, kde umožňují získání čehokoliv z momentální nabídky – Ulozto.cz, Sdilej.cz, Datoid.cz a další. Problémem je, že když potřebujete něco skutečně rychle, neobejdete se bez placení.

Kromě financí přijdete rovněž o dost času a mnohdy i o nervy. Velmi populární Ulozto.cz sice nabízí různé druhy souborů, filmů a hudby, ale zkuste si stahovat obsáhlé soubory v době, kdy zde brousí další tisíce lidí a dělají to samé. Čas zbývajícího stahování vás nasměruje k infarktu, protože vás čeká několik hodin, než dojde k dokončení celého procesu. Kromě toho se při šnečím tempu vystavujete riziku, že se vám rozběhnutá akce několikrát přeruší a obnovení se vůbec nepodaří. Nezbude vám nic jiného, než si počkat a zkusit štěstí později.

Stahování bez omezení a zdarma

Líbilo se vám stahovat a uploadovat soubory neomezenou rychlostí a současně neztratit z vaší peněženky ani korunu? Vaše přání vám rádi splní na úložišti pro hudbu, filmy a jiné druhy souborů. Na xShare.cz se stačí zdarma registrovat a posléze si užívat třeba stahování 1000 Mbit za sekundu při rychlém internetovém připojení. Registrovaní uživatelé využívají úplně zadarmo  přehrávání MP4 videí rovnou z webu v plné HD kvalitě a jiné zajímavé funkce.