Profesionální vybavení zvýší prestiž vaší autolakovny

Pokud jste se rozhodli pro vybavení vlastní autolakovny, o dostatek práce se jistě bát nemusíte, všechny služby spojené s užíváním automobilů jsou dlouhodobě na vzestupu. Ale každá práce potřebuje to svoje – základ, který se nedá ošidit. Jestli chcete odvádět kvalitní práci, potřebujete zázemí na úrovni. Doba, kdy jsme si vystačili se štětcem, případně barvou ve spreji, je nenávratně pryč. Kdo chce být špičkou v oboru, využívá moderní technologie.

Bez lakovací kabiny to nejde

Patří k nejdůležitějšímu základu vybavení lakoven. Kvalitně  a efektivně aplikuje různé druhy nátěrů, takže výrazně zvyšuje produktivitu lakovny. Každá stříkací kabina má své specifické rozměry i vlastnosti, odpovídající různým  individuálním potřebám autolakovny. Samozřejmě je možné vybírat z celé řady volitelných doplňků a příslušenství, takže lakovací kabina bude splňovat vaše konkrétní požadavky.

Sušička a odsávací box

Na stránkách brněnské společnosti Naver s.r.o. najdete i v tomto sortimentu řešení přesně pro vás. Můžete vybrat zdvojenou kabinu na lakování i sušení nebo každou zvlášť. Také odsávací box či stěnu k zachycení  přestřiků. Díky odsávacím stěnám dochází k plynulému odsávání nečistot, které vznikají během lakování, pracovníci tak stále pracují v čistém prostředí a odpovídajících hygienických podmínkách.

Běžné vybavení profi autolakovny

Mezi další potřebná zařízení pro lakovnu patří míchací box a vstupní a výstupní agregát pro cirkulaci vzduchu a ohřátí na optimální teplotu. Vzduchová filtrace může mít na výstupu agregát s vodní clonou nebo aktivním uhlím.

Všechna tato zařízení pro vybavení autodílen včetně jejich specifikace, najdete na stránkách firmy Naver s.r.o. Pokud potřebujete připravit projekt nebo sehnat financování, i s tím vám společnost pomůže. Stejně jako se zajištěním servisu, výměny filtračních materiálů a ekologické likvidace použitých filtrů.