Cože, vy si ještě pořád uklízíte sám?

Ve firmách je již běžnou praxí, že se úklid provádí pomocí externí společnosti zaměřené na úklid prostor. Tento trend se rozvíjí i v českých domácnostech. Většinou si lidé nechají uklízet byt s nastávajícími svátky, jako jsou Vánoce nebo Velikonoce.

I když za úklidovou službu musíte platit, faktem je, že existuje několik výhod spojených s tím, že si úklid nebudete dělat sami. Jedním z těch nejdůležitějších je úspora času. Spousta lidí žije ve spěchu a ve stresu, a právě úklidem přichází o čas, který by jinak mohli strávit se svou rodinou a přáteli. Zvažte sami, kolik času strávíte vysáváním, mytím podlahy či oken. A s tím souvisí i druhý důvod – pokud na úklid spěcháte, abyste čas mohli trávit i jinak, mohou být vaše uklízecí úkony nižší kvality. To se vám u dobré úklidové společnosti nemůže stát.

Podle čeho vybrat tu nejlepší úklidovou společnost?

Dobrá úklidová společnost vybírá své dámy na úklid sama a sama si je také zaškoluje. Tyto dámy by pak měly vědět, který hadr se na co používá a také, že podlahu lze mýt na mokro i na sucho. Měly by znát ty nejmodernější způsoby, aby dosáhly ve vašem domově výsledku, kterého vy nedosáhnete.

Dobrá úklidová společnost by měla nabízet své služby už do 24 hodin od objednání a garantovat navrácení peněz v případě oprávněné nespokojenosti klienta.

Společnost Lidská síla ztělesňuje všechny aspekty dobré úklidové společnosti. Odměny pro dámy na úklid jsou férové, a proto se můžete spolehnout na to, že dámy jsou vždy dobře motivované, aby odvedly svou práci perfektně. Kromě klasického úklidu dámy nabízejí také profesionální žehlení, a to jak v rámci úklidu, tak i samostatně. Po objednání stačí dámě na úklid připravit žehličku, žehlicí prkno a koš s vypraným prádlem – a tím vaše účast na žehlení končí.

Dalším nenáviděným úkonem, patřícím k úklidu domácnosti, je mytí oken. Trpíte bolestmi zad, závratěmi, nebo prostě jen nesnášíte mytí oken? Dámy ze společnosti Lidská síla si s mytím hravě poradí. Zase stačí, když dámě připravíte potřebné čisticí prostředky a nástroje a máte hotovo.

Domluvit si můžete jednorázový úklid nebo pravidelné uklízení – dáma na úklid k vám bude přicházet podle toho, jak vy sami určíte. Vždy k vám přijde stejná dáma, takže jí bez obav můžete svěřit klíče od bytu a vrátit se až bude po všem – do uklizeného, voňavého bytu.