Tip na podnikání: Založte si autolakovnu

Uvažujete v čem podnikat? Zkuste to s autolakovnou. Služba, která je pořád poptávaná, tedy minimálně do doby, kdy nás řidiče, nenahradí samořídící nebouratelná auta….

Pokud vás ta myšlenka zaujala, máme pro vás tip. Při vybavování vašeho nového království byste měli  vsadit na profesionálního dodavatele, který nabízí ucelený sortiment. Výbornou volbou je společnost Naver s.r.o., která poskytuje veškeré zařízení pro autolakovny a nejrůznější průmyslové provozy. Na tuto firmu a jí poskytované produkty se soustředíme podrobněji.

Vybavení pro různé provozy

Zmiňovaná společnost se specializuje na dodávky technologických zařízení určených pro aplikaci nejrůznějších nátěrů určených na úpravu povrchů, jež byly odmašťovány, broušeny, tryskány anebo lakovány či sušeny. S problematikou má dlouholeté zkušenosti sahající až do roku 1994. Nabízí zkrátka kompletní vybavení lakoven jak pro autoopravárenství, tak i ve strojírenské výrobě či v dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu. Veškeré přístroje jsou dlouhodobě testovány přímo ve výrobě, ale i v provozech některých známých firem, mezi které patří například ČMŽO, s.r.o. Přerov nebo BONATRANS GROUP, a. s. Bohumín a mnohé další.

Pestrý sortiment

Vybírat si budete moci nejen ze stříkacích a lakovacích kabin. K dispozici jsou i další přístroje, které budete určitě potřebovat. Jmenovat bychom mohli zejména odsávací box, jehož prostřednictvím pohodlně absorbujete barvu, která by jinak končila v místech, kde jí není zapotřebí. Zapomenout nelze ani na vstupní a výstupní agregáty či míchací boxy.

Prodejem nic nekončí!

Nedílnou součástí firemní filosofie je logicky i orientace na podporu zákazníků. Spolehnout se budete moci na odborné konzultace spojené s přípravou a vytvářením projektů. Obrátit se na její služby zákazníci mohou i při vyřizování důležitých povolení a při řešení jiných administrativních úkonů přímo souvisejících s realizací nových prostor. Získáte tak jistotu, že váš provoz bude dostatečně dimenzován a efektivita práce stoupne na maximum.