Už máte dost zimy? Udělejte si doma malou Itálii

Sychravé zimní období zdaleka nekončí a teplé sluneční paprsky jsou ještě daleko za horami. Nicméně vykouzlit si jihoevropskou atmosféru s letním nádechem můžete, aniž byste vytáhli své paty z domu. Český internetový obchod Food Paradise se specializuje na prodej italských surovin, které jsou charakteristické vysokou kvalitou a neopakovatelnou chutí. V následujících řádcích vám prozradíme, jak překvapit svou drahou polovičku. A nemusíte kupovat ani zájezd do Itálie.

Ačkoliv se Itálie představuje jako romantická země, spousta mužů si nemůže dovolit vycestovat za hranice kvůli pracovním povinnostem a časové vytíženosti. Když nemůžete do Itálie vy, potom musí Itálie k vám. Připravíte sicilské těstoviny Busiate s tradiční omáčkou, do sklenice nalijete italské víno a zapálíte svíčku uprostřed jídelního stolu. Přítelkyně, manželka či milenka bude ohromená vašim kuchařským umem.

pasta-329522_960_720

Food Paradise pro nadšené gurmány

Pokud se za kuchyňskou plotnou cítíte jako ryba ve vodě, potom budete v internetovém obchodě Food Paradise nakupovat mnohem častěji než pouze při nějaké výjimečné příležitosti. Italská kuchyně je chutná a zdravá. Zakládá si na masu, rybách, zelenině, těstovinách, nádivkách a zmrzlinách. Sortiment italského zboží dováží do online prodejny významní dodavatelé, mezi nimiž se najde například Niasca Portofino, Matteo Correggia, Sommariva, Antica Torroneria Piemontese či Ca del Baio.

Italian_food

Pro italskou gastronomii jsou typické těstoviny a rýže, přičemž z jednoho druhu těstovin jsou tamní kuchaři schopní připravit desítky pokrmů na různé způsoby. Neměli byste opomínat balsamikový ocet či kvalitní med. V neposlední řadě by vám nemělo chybět ani italské pesto, jímž těstoviny či rýži perfektně dochutíte.

Internetový obchod Food Paradise v neposlední řadě nabízí polotovary a hotové směsi. Romantickou večeři můžete završit sladkou tečkou v podobě nějakého desertu. A nezabere vám to ani spoustu práce, neboť si koupíte již připravenou směs.