Úprava pánského zevnějšku není pouze o žiletce

Pánové s bujnou hřívou, vzhledným knírem a stejně tak pěstěnou bradkou vyhledávají špičkové služby v oblasti péče o svůj zevnějšek. Není se čemu divit, tradiční pánské holičství slibuje stylovou péči podle původních zvyků. Proto nechybí během návštěvy šetrná napářka, holení či sestřih podle individuálních představ. Navštivte barber shop v Praze a nechte se zkrášlit bezpečným oholením břitvou či střihem od předních a zkušených kadeřníků.

Luxusní péče o citlivou pokožku

I dámy určitě pochválí upravené muže, kteří sledují aktuální trendy a o svůj vzhled náležitě pečují. Vypadat dobře totiž už dávno neznamená obléct pouze čisté oblečení a odpovídající obuv, ale také si nechat zastřihnout vlasy, vousy a v neposlední řadě upravit nehty. Jestliže jste zatím nenašli vhodnou značku firmy, kam se budete pravidelně vracet, vsaďte na služby Barber’s wife. Garantujeme vám, že okamžitě pocítíte rozdíl mezi klasickým holičstvím a originálními službami na vysoké úrovni. Pánové s citlivou pokožkou a příliš tvrdými vousy ocení napářku teplým ručníkem, jež dokonale zjemní chloupky a zároveň dodá unavenému obličeji svěží nádech. Nároční zákazníci mohou vyzkoušet rovněž barvení vousů či vlasů a samozřejmě příjemnou a uvolňující masáž hlavy.

Objednejte se online do nákupního centra Chodov nebo Zličín

Holení se zde věnuje maximální pozornost. Součástí chlapského rituálu je též péče před a po holení. Zatímco budete sedět v pohodlném křesle, personál vám na přání připraví whisky, pivo nebo jiný nápoj, u něhož zjistíte, že tyto služby jsou opravdu stylové do posledního detailu. Pánové a dětští zákazníci se nemusí obávat, že by odešli s nudným střihem. Proškolený tým poradí vhodný sestřih ladící k vašemu vkusu, proporcím i tvaru obličeje. Na pravidelné návštěvy speciálního pánského kadeřnictví v Praze se budete pokaždé těšit, neboť tady je zákazník skutečně na prvním místě!