Vidět Vegas a zemřít!

Chcete zažít nezapomenutelnou exotickou dovolenou, která se vymyká tradičním představám? Vydejte se do Vegas! Toto město kasín, atrakcí, nočních klubů a zábavy vyniká noblesou, která bere dech. Pokud jste o něčem takovém prozatím jen snili, může jít brzy o realitu, na kterou budete dlouho vzpomínat. Las Vegas je o show, a té si zde užijete dostatek. Tento jedinečný zážitek vám pomůže prožít CK Monoi, která je specialistou na atraktivní zájezdy na míru.

Vydat se do Vegas s cestovkou má mnoho kladů. Díky cestovní kanceláři se nebudete muset o nic starat. Zařízeno budete mít ubytování, transfer na letiště, služby českého doprovodu i profesionálního hráče, a ve Vegas se díky tomu rychle zorientujete, pokud jste zde poprvé. Nebudete ztrácet čas a pobyt si dostatečně užijete i včetně rozumného hazardu pro zábavu nebo show Davida Copperfielda a Cirque Du Solei. Získáte dokonce nejlepší místa v sále pro dokonalý prožitek.

Podívaná, která za to stojí: Legendární Nascar zábody

Podívaná, která za to stojí: Legendární závody Nascar

Těšit se můžete i na prohlídku celého města a třešničkou na dortu bude výlet do Grand Canyonu. Ten je dokonce letecký! O zábavu bude tedy každý den postaráno. Na dovolenou v Las Vegas se můžete vydat třeba s kamarády. Inspirujte se známou komedií a zažijte „pařbu ve Vegas“. Na místě se budete moct domluvit, co chcete vše zažít a vidět. Operativně se můžete rozhodnout, do jakého klubu nebo na jakou party se chcete dostat. Díky službám průvodce se nemusíte bát, že byste se ztratili nebo nedomluvili, pokud neumíte dobře anglicky či nemáte právě skvělý orientační smysl.

Noční život v Las Vegas? To je, oč tu běží...

Noční život v Las Vegas? To je, oč tu běží…

 

Součástí této luxusní dovolené je i ubytování v krásném hotelu, relaxace u hotelového bazénu a možnost skvěle se najíst. Užijte si dovolenou s noblesou. Žijeme jen jednou, a návštěva Las Vegas patří ke snům mnoha lidí. Teď si ji můžete splnit se vší parádou.