Jak vybrat perfektní obývací stěnu?

Zařizování nového domova je pro většinu lidí nejen radostí, ale také poměrně velkou starostí. Jak vybrat takový nábytek, který bude dobře sloužit i vypadat? Možnosti trhu jsou téměř neomezené a vyznat se v nabídce jednotlivých prodejců je mnohdy nadlidský výkon. Jak vybrat konkrétně tu nejlepší obývákovou stěnu? Kde ji koupit? A proč to nenechat jen na vaší manželce nebo přítelkyni?

Jaký je váš styl?

Zásadní otázkou je vzhled obývací stěny. Jaký styl je vám bližší? Máte rádi rustikální nábytek, nebo raději moderní minimalistický design s čistými liniemi? Obýváková stěna je kusem nábytku, který se pořizuje až na zhruba dvě desítky let, proto je otázka vkusu členů domácnosti velmi důležitá. Pokud se se svou drahou polovičkou nemůžete dohodnout, zapátrejte po nějakém rozumném kompromisu. Ženy mají někdy tendence nechat se ovlivnit tím, co vidí u svých kamarádek nebo v časopisech. Jenže se jim to pak brzy omrzí a navíc se to vůbec nemusí slučovat s vaším vkusem. Nenechávejte výběr jen na nich a zapojte se. Před nákupem si oba ujasněte, jestli se vám vybraná stěna skutečně vnitřně líbí.

Jak velkou obývací sestavu potřebujete?

Vy máte nejspíš svou sbírku vzácných DVD, CD nebo her na PlayStation, vaše žena zase spoustu jiných pokladů. To vše je potřeba uspořádat a uschovat. Ale pozor, myslete už dopředu na to, že se tyto sbírky budou časem rozrůstat. Ani jeden z vás se určitě nebude chtít vzdát svých oblíbených věcí, to je prostě fakt. Spočítejte doma, kolik prostoru asi tyto věci už teď zaberou, a pak pořiďte stěnu nejlépe jednou tak velkou.

Kde snadno a rychle koupit kvalitní obývací stěnu?

Času není nikdy nazbyt a trávit ho brouzdáním přeplněnými obchodními domy s nábytkem je fakt nepříjemné. Prohlížet tisíce stránek internetových obchodů zase nudné a zdlouhavé. E-shop, který stojí za pozornost, se nazývá T-nábytek.cz. Tady najdete širokou nabídku velmi kvalitních moderních obývacích stěn a to za rozumné ceny. Výběr usnadní přehledný a jednoduchý filtr, kterým si hned vyberete požadovanou barvu, materiál, dekor a cenu. Díky tomu si ušetříte spoustu času.

Ty nejlepší obývací stěny vybírejte přímo ZDE.

Zajímají vás další rady a tipy, jak vybavit svůj obývací pokoj? Pak se podívejte na stránky IDnábytek.cz a Nábytek-dnes.cz.