Zkuste pro letošní rok zaměstnanecké benefity trochu jinak

Určitě se všichni shodneme, že kvalitních zaměstnanců je třeba si vážit. Dobře oceněný, motivovaný a spokojený zaměstnanec odvádí svoji práci na sto procent a nemá potřebu se poohlížet po jiném zaměstnavateli. Zaučování a neustálá fluktuace zaměstnanců zvedá náklady. Benefity a zaměstnanecké výhody vyjdou mnohem levněji než každé tři měsíce zaučovat někoho nového. 

Nejčastějšími benefity jsou klasické stravenky, poukazy na masáže, příspěvky na penzijní či životní pojištění, příspěvek na vzdělávání či dovolená navíc. Co to zkusit letos jinak? Na webové stránce https://www.firmanazazitky.cz/ můžete nalézt spoustu nápadů na motivaci zaměstnanců pomocí zážitků. Zaměstnanecké benefity v podobě adrenalinových zážitků, zážitkových pobytů, eurovíkendů nebo gurmánské zážitky. Určitě si pro své zaměstnance vyberete to pravé.

Dokonce zde můžete pořídit také různé teambuildingové akce a zajímavé firemní večírky, které vnesou do vašeho pracovního kolektivu trošku vzrušení a nadšení do nové práce. Pro tipy na dárky pro obchodní partnery nemusíte brouzdat jinam, protože i to na zmiňované stránce seženete. V dárkovém balení, opatřené logem vaší firmy, bude dárek v podobě voucheru na zážitek skvělým poděkováním za spolupráci. Nebo v rámci motivačního programu obchodních zástupců, můžete nabídnout poukaz na zážitek obchodníkovi, který přivede nejvíce zákazníků. Fantazii se meze nekladou. Ale sami uvidíte, že pokud svým zaměstnancům dáte něco navíc, i oni se vám odmění. Větší chutí do práce a loajalitou. To už stojí za zvážení, že?