Jak se cítit krásná a přitom se netrápit drastickými dietami?

Léto se nezadržitelným krokem blíží a Vás děsí představa o tom, že si letos utrhnete u vody ostudu? Poctivým cvičením a vhodně zvolenou stravou můžete docílit své vysněné postavy.

Díky Zdravé výživě Praha štíhlá do plavek

Třebaže se spousta z nás ještě dnes domnívá, že zhubnutí lze dosáhnout pouze za předpokladu držení přísné diety. Pak je pravdou. Právě naopak, není třeba přestat jíst, ale naopak jídelníček upravit tak, aby byl co nejvíce vyvážený. Metabolismus každého z nás totiž funguje naprosto odlišně, a tak je také potřeba přistupovat individuálně k potravinové pyramidě každého jednotlivce. Nutriční poradci v rámci projektu Zdravá výživa Praha nejprve zjistí, jak pracuje Váš metabolismus a na základě zjištěných informací sestaví jídelníček tak, aby bylo možné začít účelně pracovat na snížení Vaší hmotnosti. Individuální plán bude vyhotoven na míru pouze pro Vás. Díky němu dodáte Vašemu tělu přesně takové živiny, které jsou potřeba ke správnému fungování lidského těla. Individuální plán poskytne ucelenou představu o tom, jak správně dosáhnout ke zlepšení Vašeho zdravotního stavu. Prostřednictvím Zdravé výživy Praha posílíte rovněž energii a vitalitu Vašeho organismu a celkově podpoříte Váš zdravotní stav.

Svěřte se se svými bolestmi zad fyzioterapeutům z Prahy 6

Do Centra trvalého zdraví Cordeus můžete přijít nejen za účelem snížení tělesné hmotnosti a správného fungování metabolismu, ale také v případě, že Vás trápí v poslední době bolesti zad či krční páteře. Po svěření se do péče fyzioterapii Praha 6 a pravidelnému provádění stanovených cviků získáte opět radost z pohybu. Fyzioterapeutické ošetření se zaměřuje na obnovu a posílení pohybového aparátu, mobilizaci kloubů, nápravu svalových disbalancí i nácvik pohybových stereotypů.