Kam za nejlepším fotbalem? Poradíme vám

Milujete fotbal a chcete si ho skutečně užívat? Pokud ano, tuzemská liga vás jenom těžko uspokojí. Je třeba hledat jinde. Na sportovních kanálech samozřejmě můžete najít mnoho možností, kam se řadí:

  • Evropská liga
  • Liga mistrů
  • Premier league

Sledováním v televizi se ale často připravujete o dokonalý zážitek spojený s atmosférou z živého utkání. A tak pokud chcete vidět ten pravý fotbal naživo, podívejte se, kde kam vyrazit.

Anglie nikdy nezklame

Je považována za místo, kde je fotbal jedním z nejdůležitějších sportů. A o tom se můžete sami přesvědčit. Prvním z doporučených týmů je The Blues. Taková je přezdívka klubu, kterýž mnoho fanoušků velmi dobře zná. A tak vám doporučujeme vycestovat na zápas Chelsea, a to přímo na její domácí stadion s názvem Stamford Bridge. Ten svou kapacitou necelých 42 000 diváků rozhodně nikoho nezklame.

V Anglii ještě zůstaneme

Že výše zmíněný tým nemáte příliš v lásce? Rozhodně to nevadí. Zkusit můžete i jinou možnost. A tou je klub, který byl založen v roce 1886 a jeho přezdívka je The Gunners. Fotbalovým znalcům rozhodně nemusíme připomínat, že máme na mysli zájezd na Arsenal. Opět na jeho domovskou půdu, kterou je Emirates Stadium. Kdo chce zažít neopakovatelnou atmosféru, ten zde zklamán nebude. Proč? Jelikož jeho kapacita je lehce přes 60 000 naplno fandících diváků.

Co takhle k našim západním sousedům?

Nechce se vám cestovat přes moře, a hledáte tým, který by byl v celkem dobré dojezdové vzdálenosti i vlastním vozem? Potom zkuste Německo. Nabídka vstupenek na Bayern Mnichov je poměrně obsáhlá a tak i vy máte možnost zkusit tento náš třetí tip. Mluvíme samozřejmě o týmu, který byl založen již v roce 1900 a hraje své zápasy v Allianz aréně, které pojme přes 71 000 lidí. Když bude vyprodáno, na zápas rozhodně nezapomenete. I tento tým rozhodně stojí za zmínku, pokud milujete skvělý fotbal.