Podnikatelé mohou mít sídlo na lukrativní adrese v Praze za výhodných podmínek. Jak toho docílit?

Mnozí živnostníci a podnikatelé, kteří mají menší firmu, často řeší problém s tím, že si nemohou dovolit drahý pronájem sídel v centrech měst. Dvojnásob to platí v případě Prahy, kde jsou běžné pronájmy velmi nákladnou záležitostí. Často si pak jako sídlo firmy zapisují své bydliště, což však z mnoha důvodů není zrovna praktické. Co tedy dělat, pokud například začínáte podnikat a nechcete utrácet vysoké částky za pronájem kanceláří a prostor v komerčních objektech? Řešením je virtuální sídlo firmy.

virtuální sídlo Praha

Proč zvolit pro virtuální sídlo Prahu?

Ideálním místem je pro virtuální sídlo Praha. Dá se tak získat oficiální adresa, na níž bude vaše společnost sídlit, na velmi lukrativních místech přímo v centru hlavního města, aniž byste za ni museli platit desítky tisíc korun měsíčně. Pro sídlo firmy Praha znamená skvělou příležitost k tomu, abyste se uplatnili na trhu. Lidé totiž obvykle více důvěřují společnostem, jež sídlí ve velkých městech. Virtuální sídlo je zcela legální, umožňují jej současné platné právní předpisy České republiky, potažmo Evropské unie.

Hlavní přednosti virtuálních sídel

V rámci virtuálního sídla na daném místě reálně nepůsobíte, pouze si vlastně pro účely podnikání pronajímáte adresu, kterou pak můžete oficiálně uvádět jako sídlo vaší společnosti v obchodním rejstříku. Sídlo musí mít ze zákona každá společnost, takže je nezbytně nutné k tomu, abyste mohli podnikat. Za virtuální sídlo v Praze zaplatíte řádově pouze stovky korun měsíčně, což je jen zlomek sumy, kterou jinak musíte platit za klasický pronájem kanceláří a prostor, kde má vaše firma působit. Jde o ideální příležitost pro začínající podnikatele a živnostníky. Své peníze díky tomu máte možnost investovat do rozvoje firmy. Zároveň se dá k virtuálnímu sídlu zajistit také pronájem kanceláře, pakliže potřebujete na krátkou dobu třeba prostory pro obchodní schůzku. Další službou, již získáte v ceně virtuálního sídla, je správa, evidence a příjem pošty.

Virtuální sídlo je moderní formou, díky níž pro vás podnikání nebude tak finančně zatěžující záležitostí. V současnosti služeb virtuálních sídel využívají tisíce firem po celé České republice. A Praha je hlavní lokalitou, ve které se virtuální sídlo vyplácí.